Гройсман у Лондоні обговорив економіку
Загрузка плеера...

У Лондоні відбулась зустріч прем'єр-міністрів України і Великобританії. Під час зустрічі Володимир Гройсман і Тереза Мей обговорили ряд питань щодо взаємної співпраці. Політики приділили увагу як обороноздатності і безпеці, так і економічному партнерству.

Зокрема, через Brexit Україна хоче укласти окрему угоду про зону вільної торгівлі з Великобританією. Гройсман заявив, що сьогодні обсяги взаємної торгівлі сягають 2 млрд дол. на рік, проте цей об'єм можна збільшити майже вдвічі.

За словами українського прем'єра, було вирішено розпочати консультації щодо формування спільного економічного простору.

У ході робочого візиту Володимира Гройсмана до Великобританії заплановано також участь у економічному форумі. Зокрема, партнери повинні оцінити бюджетну стратегію українських політиків, розроблену на найближчі три роки.

Голова українського уряду також взяв участь у засіданні ради директорів Європейського банку реконструкції та розвитку, подякувавши партнерам за постійну фінансову підтримку.

Сьогодні портфель співпраці з ЄБРР – більше 12 млрд дол. З представниками бізнесу Гройсман говорив про інвестиції. На своїй сторінці він згодом уточнив, що грошові вливання потрібні абсолютно всім галузям економіки: аграрній, інфраструктурній та енергетичній.

Гройсман пообіцяв, що для поліпшення інвестклімату буде створено ряд нових інституцій: Офіс залучення та підтримки інвестицій, Національний комітет з промислового розвитку та Офіс просування експорту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram