Українці прагнуть вступу до НАТО
Загрузка плеера...

Соціологи фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та Центру Разумкова констатують зростання кількості прихильників вступу України до Північноатлантичного альянсу. За результатами опитування громадської думки, проведеного у всіх регіонах країни, окрім тимчасово окупованих територій, 47,2% наших співвітчизників прагнуть членства у НАТО. Для порівняння, рік тому цей показник складав 43%, а навесні 2012 року – менше 13%. Серед тих, хто взяв би участь у референдумі з цього питання, дві треті схильні проголосувати "ЗА" і лише 26%  – "проти". 

Досить значною також є підтримка позаблокового статусу держави. Майже кожен третій українець вважає, що нам варто триматися осторонь будь-яких військових організацій. Незважаючи на російську агресію, досі залишаються ті, хто переконані у необхідності єднання з ворогом – 6% респондентів висловилися за союз з РФ та іншими членами СНД.

Чотири з п’яти громадян вірять, що статус члена НАТО – це запорука національної безпеки. Серед критиків альянсу найвагомішими аргументами проти вступу є залучення українських вояків до міжнародних операцій та провокація РФ на відкритий збройний конфлікт.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram