Горішні Плавні засумували за старою назвою
Загрузка плеера...

19 травня 2016 року Верховна Рада України постановила перейменувати місто Комсомольськ у Горішні Плавні. 22 листопада Вищий адмінсуд відхилив позов органів місцевого самоврядування щодо нової назви. Після цього, здавалося, декомунізаційні пристрасті у населеному пункті вгамувалися.

Втім, не минуло й року, як обласний центр в Полтавській області знову опинився в центрі уваги. Влада міста ухвалила рішення відновити на в’їзді до Горішніх Плавнів стелу з надписом "Комсомольск". Можливо, це б і не викликало особливого резонансу, якби не напрочуд швидка та гостра реакція Інституту національної пам’яті.

Відомство Володимира В’ятровича миттєво звернулося в усі можливі інстанції – до Генеральної прокуратури, Служби безпеки України та Національної поліції. Інститут вимагає від правоохоронців розслідування протиправних дій міської ради. Пан В’ятрович також написав листа мерові Горішніх Плавнів Дмитру Бикову з вимогою не порушувати чинне законодавство та негайно демонтувати малу архітектурну форму.

Як бачимо, в питанні протидії опору декомунізації українська влада діє навдивовижу оперативно. Хотілося б, аби в інших сферах суспільного життя чиновники демонстрували не меншу самовіддачу…

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram