Українські інтерни зганьбились на іспиті
Загрузка плеера...

Українські інтерни не змогли впоратись з завданнями міжнародного медичного іспиту. Про невтішні результати медиків розповіла виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

За її словами, інтерни складали екзамен із загальної лікарської підготовки. Випробування містило два елементи: звичайні тести та додаткову атестація за стандартами США. Набрати прохідний бал за цією системою, як стверджує Супрун, змогли лише 3% фахівців. При цьому зі стандартним завданням переважна більшість впоралась без будь-яких проблем.

У зв'язку з цим у Міністерстві охорони здоров'я наголосили на необхідності змін у освіті. Тут навіть додали, що викорінити корупцію у вищий школі допоможе реформа медицини. Крім того, МОЗ хоче підвищити прохідний ценз для абітурієнтів медичних спеціальностей до 150 балів.

Додамо, що проблемами вищої медичної освіти є не лише хабарництво викладачів. Випускники Національного медуніверситету ім. Богомольця досі не можуть отримати від Центру тестування сертифікати про проходження іспиту і, відповідно, влаштуватись на роботу. Причиною цього студенти називають бюрократичний конфлікт між установами.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram