МВФ поки не дасть Україні п’ятий транш
Загрузка плеера...

П’ятий транш фінансової допомоги від Міжнародного валютного фонду розміром 1 млрд 900 млн доларів буде виділений Україні не раніше осені цього року. Про це в інтерв’ю виданню Bloomberg заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

За його словами, рішення про відтермінування кредиту пов'язане з тим, що Верховна Рада не встигає прийняти всі необхідні реформи до літніх канікул.

Передовсім це стосується впровадження в Україні земельної та пенсійної реформ. Проведення змін саме в цих сферах було ключовою вимогою для виділення наступного траншу кредиту.

Як заявляє Гройсман, наразі пенсійна реформа просувається за графіком і робляться кроки для створення антикорупційних судів. А от законопроект про земельну реформу не підготовлений вчасно.

Нагадаємо, що п’ятий транш допомоги був запланований на червень-липень цього року. Міністр фінансів Олександр Данилюк висловив сподівання, що строки змістилися до осені. Однак ця обставина може завадити планам України вийти на міжнародні ринки запозичень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram