Голландці заробляють на туризмі до Криму
Загрузка плеера...

Санкції Європейського союзу та Сполучених Штатів проти Росії передбачають заборону надання туристичних послуг в окупованому українському Криму. Втім, за повідомленням агентства "Deutsche Welle", деякі компанії знаходять лазівки, аби обійти ці приписи.

Зокрема, голландський оператор Booking.com, що є одним з найбільших у світі пошукових сервісів для готелів, скористався тим, що санкції не поширюються на так звані "робочі" поїздки. На сайті компанії користувач може обрати, якою є мета його візиту – приватна чи ділова. Якщо вказати місцем призначення анексований півострів, то для туризму пошуковик не запропонує жодного результату, а ось буцімто для бізнесу – понад 5 тисяч різноманітних готелів.

Судячи з великої кількості свіжих відгуків, туристи постійно бронюють номери в Криму через Booking.com. Більше 90% з них – це росіяни. Таким чином, голландці грубо порушують європейське та українське законодавство, набиваючи як свої кишені, так і бюджет країни-агресора. Що цікаво, представники компанії заперечують будь-які порушення зі свого боку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram