Підвищення цін на проїзд – остаточне
Загрузка плеера...

Анонсоване підвищення вартості проїзду у столичному громадському транспорті все ж відбудеться. Київська міська державна адміністрація опублікувала відповідне розпорядження.

Разова поїздка у трамваї, автобусі чи тролейбусі тепер становитиме 4 гривні. На гривню підвищиться і вартість проїзду у метро і у міській електричці – 5 гривень. Пропорційно зросте ціна проїзних на різні види транспорту.

Про підвищення столична влада заговорила ще у травні, пояснюючи цей крок зростанням видатків перевізників. У "Київпастрансі" нарікали на здорожчання енергоносіїв та комплектуючих, а також на проблеми через підвищення заробітної плати працівникам. Рішення про зміну тарифів на послуги з перевезення викликало чимало нарікань, втім, після обов'язкових громадських слухань, документ все ж таки підписали.

Нові ціни кияни побачать уже 15 липня. Ще два тижні мешканці столиці зможуть їздити зі старими квитками і жетонами, але вже з 1 серпня їх треба буде обміняти на нові, доплативши різницю. Зробити це необхідно за місяць, адже восени старі квитки та жетони остаточно перетворяться на сміття.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram