Вірус неробства дістався Європарламенту
Загрузка плеера...

Народних депутатів України часто звинувачують у неробстві – мовляв, зарплату з кишень платників податків отримують, а працювати не хочуть. Виявляється, що прогулами зловживають не лише вітчизняні обранці.

Під час ранкового засідання Європейського парламенту у сесійній залі були присутні лише 30 з більш ніж 700 представників фракцій. Законотворчий орган мав обговорювати головування у ЄС найменшої країни-члена – Мальти. Спеціально для цього до Страсбургу прибув прем’єр-міністр республіки Джозеф Мускат та президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.

Відсутність кворуму настільки розлютила голову виконавчої влади ЄС, що він публічно назвав законодавче зібрання "сміховинним та обурливим". Такий коментар не сподобався спікеру Антоніо Таяні. Депутат звинуватив Юнкера у відсутності поваги та нагадав, що не Комісія контролює парламент, а навпаки. Пізніше політик змушений був вибачитися за нестриманість.

За словами європейських ЗМІ, більшість депутатів проігнорували засідання, оскільки цей пленарний тиждень є останнім перед семитижневими літніми канікулами.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram