Садовий пішов на допит через інвесторів
Загрузка плеера...

Мер Львова Андрій Садовий у вівторок, 4 липня, прибув до Києва на вимогу Генеральної прокуратури України. Міського голову впродовж кількох годин допитували слідчі. Мова йшла, як не дивно, не про "сміттєву блокаду", а про іншу досить резонансну справу.

За словами пана Садового, держава намагається завадити голландській компанії CTP здійснювати законну діяльність на території України. Інвестори з Нідерландів виграли міжнародний тендер на право управління індустріальним парком у промзоні Рясне-2. Західні партнери були готові не просто вкласти у розвиток проекту 50 мільйонів євро та створити більше 3 тисяч робочих місць, але й викупити землю під комплексом. Ця угода принесла б бюджету 52 мільйони гривень.

Замість того, аби сприяти планам голландців, влада порушила проти інвесторів кримінальну справу, яку мер Львова назвав "грою у маски-шоу". Сам він проходить у провадженні як свідок. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook очільника міста Лева дивується, чому голландці досі терплять знущання і не йдуть геть з країни, в якій можновладці вбивають будь-який інвестиційний клімат.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram