Постного арештували за новою справою
Загрузка плеера...

Валерія Постного, який є одним з головних фігурантів так званої газової справи депутата Онищенка, Галицький районний суд Львова взяв під варту на два місяці з альтернативою застави в 50 млн грн. Підозрюваного утримуватимуть у Львівському СІЗО.

Як повідомили в Національному антикорупційному бюро України, Постному оголошено підозру в кримінальному провадженні про заволодіння газовим конденсатом на підприємстві "Полтаванафтогазвидобування". При цьому зазначається, що у цій схемі підозрюваного вважають організатором.

У Бюро наголошують, що запобіжний захід обирав суд Львова, оскільки справу розслідують детективи Львівського територіального управління НАБУ.

Також стало відомо, що 30 червня Постний вийшов із СІЗО після внесення застави 10 млн грн. Відповідно до постанови суду, йому одягнули електронний браслет. Наразі не розголошується інформація, хто саме вніс гроші за ключового фігуранта "газової справи".

Нагадаємо, що Постного затримали у червні минулого року разом із іншими дев’ятьма підозрюваними в організації корупційних схем із перепродажу українського газу. Слідчі вважають, що державі було завдано збитків на загальну суму понад 3 млрд грн. Під час обшуку з індивідуальних банківських сейфів Постного вилучили 180 тис. євро і 250 тис. дол.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram