Гройсман хоче "перезавантаження" держпідприємств
Загрузка плеера...

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі одного з телеканалів заявив, що планує замінити керівників кількох найпотужніших державних підприємств. Мова в першу чергу про такі організації, як "Укрспирт", "Укртрансаміак", "Одеський припортовий завод" та ПАТ "Укрзалізниця". На думку голови уряду, оновлення кадрів має бути повним.

Заміна топ-менеджерів на різних підприємствах має бути реалізована за однаковим принципом. Спершу формують наглядову раду, а потім новостворений орган долучається до відбору кадрів. Нові призначення, на думку Гройсмана, не будуть прозорими і об'єктивними, якщо до процесу не долучити міжнародних партнерів.

Зазначимо, що для "Одеського припортового заводу" та держпідприємства "Укрспирт" досі залишається актуальним питання приватизації. Продаж таких промислових об'єктів є, зокрема, давньою вимогою Міжнародного валютного фонду.

В акціонерному товаристві "Укрзалізниця" нещодавно повідомили про автоматичне продовження контракту з нинішнім керівником Войцехом Балчуном.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram