Tesla починає виробництво бюджетного електрокару
Загрузка плеера...

Корпорація Tesla, що належить мільярдеру та філантропу Ілону Маску, до кінця тижня розпочне серійне виробництво автомобіля Model 3. Це вже третій електрокар в історії Tesla і перший, що має статус відносно бюджетного – у мінімальній комплектації його вартість складе 35 тисяч доларів.

Model 3 була презентована 31 березня 2016 року. П’ятимісний седан розроблявся на цілковито іншій платформі, аніж його попередники. Запас ходу на заряді одного акумулятора складає 346 кілометрів. До швидкості 100 кілометрів на годину новинка розганяється менше, ніж за шість секунд. Доступні дві версії – задньопривідна та повнопривідна. Нова модель укомплектована автопілотом та має доступ до фірмової мережі зарядних станцій Supercharger.

Вже за першу добу після презентації автомобіль зарезервували 180 тисяч покупців – це більше, аніж загальна кількість проданих до того дня електрокарів Tesla. Наприкінці травня 2016 року замовлень було вже майже 400 тисяч.

За словами Ілона Маска, перша серійна Model 3 зійде з конвеєра вже у п’ятницю, 7 липня. До грудня корпорація має намір зібрати 20 тисяч нових автомобілів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram