КНДР знову провокує світ ракетами
Загрузка плеера...

Зранку у вівторок, 4 липня, Північна Корея провела запуск балістичної ракети, яка, пролетівши 930 кілометрів, впала в море в межах особливої економічної зони Японії.

Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки поінформувало, що військові вели спостереження за об’єктом протягом 37 хвилин після запуску. Стверджується, що це була ракета середнього радіусу дії.

Японська служба безпеки на морі закликала всіх бути обережними й інформувати місцеві підрозділи в разі виявлення на поверхні води великих предметів, які можуть бути уламками ракети.

Президент США Дональд Трамп у Twitter висловив надію, що Південна Корея, Японія і Китай не залишать дії Пхеньяна без відповіді.

Генсек кабміну Японії Йосіхіде Суга заявив, що керівництво країни вважає дії КНДР черговою провокацією і висловлює рішучий протест. Також зазначається, що випробування є порушенням резолюції Ради безпеки ООН.

Водночас влада Північної Кореї офіційно оголосила про успішний запуск міжконтинентальної балістичної ракети, яка потенційно може досягти материкової частини США.

Державне телебачення КНДР також зауважило, що запуск відбувався під наглядом Кім Чен Ина.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram