Українці не вірять в успішність пенсійної реформи уряду, – опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

На сайті Верховної Ради опубліковані 4 урядові законопроекти, які складають пакет пенсійної реформи. У пояснювальній записці до документу йдеться про те, що для зменшення демографічного навантаження на солідарну систему пропонується зберегти право виходу на пенсію в 60 років. При цьому страховий стаж збільшуватимуть із 15-ти до 35-ти років упродовж десяти років на 12 місяців щорічно. За такою системою уряд обіцяє українцям гідну та забезпечену старість.

Журналісти телеканалу NewsNetwork поцікавилися у мешканців столиці їх думкою щодо пенсійної реформи, яку розробив уряду. Людям було поставлено питання: "Чи можуть українці розраховувати на гідну пенсію?"

І ось які відповіді ми отримали.

Ірина, киянка:

"Я думаю, що у нас дуже складна ситуація, і пенсійна реформа – це показник діяльності нашого уряд та парламенту в цілому. Це кропітка робота, тому нереально розраховувати, що все одразу буде гарно. Це, у порівнянні з європейськими країнами (їх досвідом), праця на роки. На гарний результат одразу ми не можемо розраховувати. Наші пенсіонери – це така ланка населення, про яку і молоді треба думати, а не вся молодь хоче думати. Тобто хочемо заробляти зараз, а про пенсію потім думати будемо".

Олександр, киянин:

"Ні. – Чому? - Обдурять".

Ірина, киянка:

"Желательно. Должны, по крайне мере, потому что работаем тяжело, поэтому хочется какие-то деньги иметь в старосте. Я лично не верю, к большому сожалению. Конечно, хотелось бы. Будем надеяться".

Микола, киянин:

"Звідки я знаю. У нас пенсійна реформа. От і все".

Олена, киянка:

"Важко сказати, бо я не зовсім розумію зміст реформи. Але я вже пенсіонерка, отримую пенсію меншу, ніж мені нараховано. Тому що є певні обмеження для виплати пенсій, хоча я завжди працювала офіційно, всі податки сплачувала. Я вважаю, що це не зовсім справедливо, тому що податки з мене стягували, і соціальні внески у мене були досить вагомі. Тому зараз (суть реформи – ред.) не розумію просто. Визначитися так чи ні не можу".

Ігор, киянин:

"Зможемо, якщо будемо працювати. Насправді ніхто не працює. Всі думають, що працюють. Наприклад, машина Volkswagen. Німець працює – продає її на весь світ. Відповідно, має гроші і на зарплату, і на пенсію. А у нас що українці зробили? Таврію, яка нікому не потрібна. Звідки тоді взяти гроші на зарплату і пенсію? Тобто маємо якийсь маленький рівень, а думати не хочемо, щоб випускати якісну Таврію. Коли почнемо достойний Volkswagen випускати, тоді будемо мати достойну пенсію".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram