В Луцькій міськраді завелися бомжі і жебраки
Загрузка плеера...

Увага громадськості зазвичай прикута лише до декларацій топ-чиновників – Президента, міністрів та народних депутатів. Втім, на місцях можновладці теж вносять до своїх податкових звітів багато цікавої і відверто неправдивої інформації.

У Луцькій міській раді, як виявляється, працюють не лише успішні та заможні люди, але й безхатченки. Четверо депутатів у деклараціях за минулий 2016 рік не вказали жодного житлового об’єкту. Двоє "свободівців" – Микола Федик та Богдан Богонос – повідомили журналістам, що мешкають разом з батьками своїх дружин. При цьому Федик за звітний період мав більше 1 мільйона гривен доходу і зміг придбати чималу земельну ділянку.

Є серед волинських обранців і безнадійні боржники. До прикладу, представник "Батьківщини" Андрій Козюра взяв у борг 3,5 мільйони гривень. Живе він, до речі, у свого батька. Ще один затятий позичальник – Петро Нестерук із "Солідарності". Йому, згідно з декларацією, потрібно повернути третім особам більше мільйона в національній валюті.

У цьому збіговиську "жебраків" та "бомжів" знайшлися і "аристократи". Андрій Покровський з пропрезидентської партії володіє чотирма будинками та тринадцятьма квартирами загальною площею більше 7 тисяч квадратних метрів. А Микола Собуцький отримав титул лендлорда – у його розпорядженні майже 12, 5 гектарів землі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram