Держсекретар США заїде в Київ "на каву"
Загрузка плеера...

Видання "Українська правда" з посиланням на власні джерела повідомляє про візит в Україну державного секретаря Сполучних Штатів Рекса Тіллерсона. Голова американського дипломатичного відомства відвідає Київ у неділю, 9 липня. Невідомо, з ким саме з українських чиновників планує зустрітися чиновник. Втім, є інформація, що пан Тіллерсон не планує затримуватися у столиці довше, аніж на 2-2,5 години.

Влада позиціонує візит державного секретаря США як велике досягнення вітчизняної дипломатії. Голова держави Петро Порошенко анонсував приїзд Тіллерсона ще під час перебування у Вашингтоні, говорячи, що під час візиту будуть продовженні червневі напрацювання. Проте тривалість "відрядження" соратника Дональда Трампа викликає значний скепсис серед експертів. Дехто вже жартує, що Тіллерсон прибуде до Києва "на чашку кави", а не для серйозних перемовин.

Як переконують в українському МЗС, до кінця літа нашу країну також відвідають генеральний секретар ООН Антоніо Гуттереш та очільник НАТО Йенс Столтенберг. Окрім того, очікуються візити міністра енергетики США Ріка Перрі та голови американського оборонного відомства Джеймса Меттіса.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram