Ваврінка пролетів повз кар’єрний "Шолом"
Загрузка плеера...

Для Станісласа Ваврінки цьогорічний Вімблдонський турнір був особливим. Швейцарець мав змогу встановити унікальне досягнення: здобувши звитягу на британському "мейджорі", він завоював би кар’єрний "Великий Шолом" за мінімальні чотири перемоги – по одній на кожному з найпрестижніших змагань тенісного світу. Втім, великі очікування обернулися для Стена страшним провалом.

У матчі проти росіянина Даниїла Медведєва Ваврінка наочно продемонстрував, чому трава є його найменш улюбленим покриттям. Стен постійно помилявся, не встигав за діями суперника і загалом провів, мабуть, свій найгірший матч за останні кілька років. Як підсумок, Медведєв переміг у чотирьох сетах, змусивши пакувати валізи п’ятого сіяного турніру.

Перша ракетка світу Енді Маррей дуже хотів повісити своєму супернику бублик, тобто "баранку". Справа в тому, що у першому колі шотландцю протистояв казах на прізвище Бублик. Виграти сет всуху Енді так і не вдалося, проте путівку до наступного раунду він завоював надзвичайно впевнено – 6:1, 6:4 та 6:2.

Є привід порадіти за наших Еліну Світоліну та Сергія Стаховського. Четверта сіяна у двох партіях розібралася з австралійкою Ешлі Барті, а 122-ий номер світового рейтингу пройшов досить іменитого француза Жульєна Беннето. На жаль, змушений був зачохлити ракетку Ілля Марченко – у п’ятисетовому матчі чех Іржи Вєсели виявився сильнішим.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram