САП не дасть спуску депутату Дейдею
Загрузка плеера...

Спеціалізована антикорупційна прокуратура підготує та спрямує до Верховної Ради нове подання щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Євгена Дейдея. Про це написав керівник САП Назар Холодницький на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, засідання регламентного комітету ВР, на якому розглядалося подання щодо Дейдея, "подекуди нагадувало цирк".

Холодницький наголосив, що комітет із питань регламенту "не повинен підміняти собою весь парламент (і взагалі суд) і фактично узурпувати ухвалення рішення щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності депутатів та встановлення наявності чи відсутності вини депутата".

Нагадаємо, що раніше на засіданні регламентного комітету Верховної Ради депутати відмовилися погоджувати подання генпрокуратури на притягнення до відповідальності народного депутата із фракції "Народний фронт" Євгена Дейдея.

Генпрокурор Юрій Луценко розкритикував таке рішення, він наполягає, що комітет отримав беззаперечні докази провини Дейдея.

Водночас сам політик усі звинувачення відкидає, називаючи їх політичним замовленням. Причому парламентарій вважає, що таким чином із ним намагається звести рахунки "грузинська мафія", яку вигнали з Одеси.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram