Отруєння будуть: 80% ресторанів порушують санітарні норми
Загрузка плеера...

Близько 80% закладів громадського харчування столиці працюють із порушенням санітарних норм.

Олег Рубан, начальник головного управління Держспоживслужби в м. Києві:

"Була організована інформативно-роз’яснювальна кампанія серед суб’єктів господарювання працівниками Держспоживслужби у суботу та неділю. На жаль, зі 104-х об’єктів, на яких ми провели моніторинг, нас було допущено на 83 об’єкти. Майже на 60 об’єктах – а це 80% - виявлено порушення санітарного та санітарно-ветеринарного законодавства".

Окрім того, під час перевірок з'ясувалось, що близько 70% санітарних книжок працівників є сфальсифікованими.

Олег Рубан, начальник головного управління Держспоживслужби в м. Києві:

"Це кричущий момент, зокрема, у місті Києві. За нашими даними, лише 30% медичних книжок є офіційним документом, який підтверджує безпеку даного персоналу. 70% - це сфальсифіковані куплені книжки. Ми по кожному випадку звертаємося до Національної поліції".

Після масового отруєння у ресторанах японської кухні перевірку Держспоживслужби у Києві добровільно погодились пройти лише 1% закладів громадського харчування.

Олександр Чистяков, голова Спілки рибалок України:

"На мой взгляд, то, что мы имеем сегодня, первопричина – это действующий 2,5 года запрет на проверки. Хотели сделать бизнесу лучше, оградить его от коррупционной составляющей. В то же время, эти запреты привели к полному хаосу. Результат недолугого реформирования – уволены более 70% специалистов из служб, от которых зависти контроль качества продуктов питания. Специалиста воспитать – на это нужны годы. Набрать с улицы людей и запретить им проверки – это поставить нас с вами на порог выживаемости".

Лікарі у свою чергу радять звертатися за медичною допомогою при перших симптомах. Інфекціоністи звертають увагу, що харчові отруєння становлять третю причину світової смертності.

Ольга Голубовська, лікар-інфекціоніст:

"Те цифры, которые даже я сейчас услышала, в том числе и по санитарнім книжкам, в том числе и по этим проверкам, конечно, говорят исключительно только о том, что запрещать проверки, чтобы развивался бизнес, не совсем логично и не совсем правильно. Поэтому, я думаю, что мы еще столкнемся неоднократно с различными вспышками пищевых отравлений". 

Нагадаємо, станом на 3 липня у Києві зафіксовано вже 35 випадків харчового отруєння у мережі суші-барів. За попередніми даними досліджень, можливою причиною отруєння став сальмонельоз.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram