Витівка Трампа стосовно CNN переросла у скандал
Загрузка плеера...

Президент США Дональда Трамп опублікував на своїй сторінці у Twitter відео, де показано, як він б'є людину, обличчя якої закрито логотипом CNN.

Публікація отримала рекордну кількість репостів та коментарів. Повідомляється, що оригіналом відео, ймовірно, є запис програми, яка вийшла в ефір 2007 року.

Як пояснив помічник Трампа з питань боротьби з тероризмом та кібербезпеки Том Боссерт, змонтоване відео не несе загрози. Він додав, що "ЗМІ ставляться до президента не надто справедливо".

Нагадаємо, що раніше Трамп неодноразово звинувачував американських журналістів в упередженості та брехні, а телекомпанію CNN назвав "жахливою організацією", що публікує фейки.

Водночас відеоролик президента викликав обурення журналістської спільноти. Своє невдоволення витівкою Трампа висловила низка американських ЗМІ, зокрема сам канал CNN і газета The Washington Post.

Критика щодо скандального твіту пролунала і з боку Репортерського комітету за свободу преси. У заяві сказано, що "цей твіт – нижче гідності посади президента".

Так, за словами одного з керівників Комітету захисту журналістів, висловлювання Трампа можуть "надихнути автократичних лідерів по всьому світу".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram