НАБУ вивчатиме ціни на тепло та електроенергію
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро України зможе опрацювати документи НКРЕКП. Таке рішення було прийнято у Солом'янському районному суді столиці. Зазначимо, що раніше Дмитро Вовк, очільник Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, намагався перешкодити цьому і вилучити у детективів частину документації. Втім, судді не стали йти йому назустріч.

Матеріали, зокрема, стосуються формування ціни на паливо для споживачів за формулою "Роттердам ++". Борці з корупцією отримали доступ до документів про формування вартості енергоресурсів у період з 2014 по 2017 роки. Крім того, співробітники НАБУ вилучили папери, що пов'язані з компаніями-постачальниками тепло- та електроенергії.

Ще у лютому цього року голова Комітету ВР з питань регулювання енергетики та комунальних послуг звертався до НАБУ з проханням провести перевірку роботи НКРЕКП, вважаючи систему нарахування цін необ'єктивною, а тарифи для населення – завищеними. У НКРЕКП, натомість, неодноразово стверджували, що нинішня вартість ресурсів навіть нижча за ринкову.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram