Активісти звинуватили поліцію у побитті АТОшника
Загрузка плеера...

В мережі набирає обертів скандал з побиттям добровольців АТО. Активісти у Facebook повідомили, що інцидент розпочався в кафе з конфлікту між двома бійцями, які воювали на сході України у 2014-2015 рр, і групою молодих людей. Ті начебто почали ображати ветеранів, і словесна перепалка скоро переросла в бійку. Поліція, що прибула на виклик, поводилась жорстко і сильно побила добровольців. Активісти стверджують, що вночі одного з ветеранів прямо з відділку поліції у важкому стані госпіталізувала швидка.

Активістка Ганна Сінькова опублікувала відео затримання на своїй сторінці. За її словами, до прибуття поліцейських у добровольців не було травм, вони з'явились після перебування у відділку. Активісти заявили, що спроби втрутитись у ситуацію викликали агресію і погрози з боку правоохоронців.

Прес-служба столичної поліції поки не прокоментувала інцидент. Тим часом думки користувачів розділились. Деякі назвали дії правоохоронців схожими на поведінку "Беркуту", інші ж зауважили, що добровольці самі обрали не кращий метод вирішення конфлікту, розпочавши бійку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram