Посол Британії обіцяє простіші візи
Загрузка плеера...

За словами усіх без винятку аналітиків, вихід Великої Британії зі складу Європейського союзу матиме негативні наслідки для України. Втім, після останньої заяви посла Сполученого Королівства в Україні Джудіт Гоф експертам, можливо, варто буде переглянути свою оцінку. Пані дипломат повідомила, що після завершення процедури Брекзиту офіційний Лондон розгляне питання часткової лібералізації візового режиму з нашою державою.

Посол нагадує, що Велика Британія має з деякими країнами особливі договори щодо перетину кордону. Пані Гоф обіцяє звернутися до Терези Мей з клопотанням щодо приєднання України до цього списку. Втім, спочатку вона має намір узгодити очікування від візового режиму з боку українських чиновників. Зазначимо, що наразі кожен п’ятий українець, що подає заяву до британського візового центру, отримує відмову.  

Важливим кроком у взаєминах урядів двох держав має стати конференція з питань реформ в Україні, що відбудеться 6 липня в Лондоні. Нашу делегацію очолить прем’єр Володимир Гройсман. Джудіт Гоф вважає, що під час заходу в очільника Кабінету Міністрів є нагода продемонструвати успіхи влади та заручитися додатковою міжнародною підтримкою.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram