ГПУ розслідує справи щодо деяких міністрів
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура України проводить розслідування щодо окремих міністрів чинного Кабінету міністрів, а також стосовно колишніх очільників міністерств. Про це в інтерв'ю повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

Проте він не назвав поки жодних прізвищ. За словами очільника ГПУ, у правоохоронців є питання до чиновників, у тому числі й тих, які пройшли за якоюсь окремою партійною квотою до коаліційного уряду.

Водночас генпрокурор також заявив, що не закриватиме очі на дії народних депутатів, щоб зберегти коаліцію.

Луценко переконує, що ГПУ зібрала достатньо доказів для зняття недоторканності з шістьох парламентаріїв, подання на яких направлені до Верховної Ради. При цьому він наголосив, що в ході розгляду подань на зняття недоторканності будуть продемонстровані документи, відео- та аудіозаписи.

Як повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, Луценко весь тиждень особисто ходитиме на засідання Регламентного комітету Верховної Ради, щоб відстоювати позицію ГПУ. Компанію Луценку складе голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Нагадаємо, ГПУ просить надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності нардепів Андрія Лозового, Євгена Дейдея, Борислава Розенблата, Олеся Довгого, Максима Полякова та Михайла Добкіна.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram