Німці протестують проти політики G20
Загрузка плеера...

У неділю, 2 липня, у німецькому Гамбурзі тисячі людей вийшли на першу акцію протесту перед майбутнім самітом лідерів країн Великої двадцятки. Загалом було заявлено близько 30 виступів, які планують провести перед або під час засідання G20.

Організатори першої демонстрації заявили про участь близько 18 тисяч протестувальників, однак поліція повідомила про вісім тисяч осіб.

Участь в акції взяли представники профспілок, об'єднань захисту прав споживачів, фермерів, захисників довкілля та релігійних організацій.

Люди виступають не стільки проти самого саміту Великої двадцятки, скільки проти політики країн-членів організації, насамперед у сфері захисту клімату і торгівлі.

За словами очільника німецького МВС Томаса де Мезьєра, правоохоронці очікують, що на час проведення саміту в Гамбурзі зберуться понад 8 тисяч радикалів із різних держав. Міністр закликав усіх учасників протестів утриматися від будь-якого насильства.

Загалом перша акція протесту пройшла мирно, проте під вечір відбулися невеликі зіткнення правоохоронців із групою демонстрантів, які хотіли встановити наметове містечко на березі річки Ельба.

Речник поліції стверджує, що демонстранти кидали у правоохоронців фарбою, у відповідь силовики застосували проти кількох учасників акції перцевий газ. Одного протестувальника затримано.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram