Негода в Україні створила багато незручностей
Загрузка плеера...

1 липня через складні погодні умови у ряді регіонів України спрацювали системи захисту ліній електропередач, внаслідок чого без електропостачання залишилося близько 750 населених пунктів. Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Сильні дощі, грози та пориви вітру були зафіксовані у Київській, Сумській, Черкаській, Полтавській, Кіровоградській та Чернігівській областях. Також стало відомо, що внаслідок негоди постраждало 17 осіб, із них 1 дитина.

За попередніми даними, повалено 640 дерев, пошкоджено 260 покрівель житлових будинків, 11 господарських будівель та 8 загальноосвітніх шкіл.

Водночас голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко на своїй сторінці у Facebook зазначив, що тільки в цій області від урагану постраждало 33 особи, із них 11 госпіталізовано.

Над столицею України також пронеслася сильна буря. Через потужну зливу дороги перетворилися на річки, а місцями проїжджа частина більше нагадувала озера. Каналізація не справлялася з потоками води, через що був ускладнений рух транспорту.

На трасах в області та в самому Києві виявлено багато повалених дерев. Через сильний дощ видимість на дорогах була мінімальною.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram