У Лондоні виступили проти політики Мей
Загрузка плеера...

У Лондоні кілька тисяч людей взяли участь у марші проти політики консервативного кабінету чинного прем’єр-міністра Терези Мей. Основна вимога учасників акції – відставка нинішнього уряду.

Демонстрація зібралась біля штаб-квартири BBC. У руках активісти тримали плакати із закликами відмовитися від політики скорочення державних витрат, зокрема у сфері охорони здоров’я та поліції.

Учасники маршу дійшли до Парламентської площі, де перед ними виступив лідер опозиційних лейбористів Джеремі Корбін. За його словами, урядова програма є особливо жорстокою щодо найбідніших верств населення.

Нагадаємо, що раніше парламент Великобританії проголосував за програму, запропоновану Консервативною партією, таким чином підтримавши уряд та прем'єр-міністра Терезу Мей.

Однак загалом останнім часом у суспільстві зросло незадоволення політикою голови британського уряду. Передовсім ситуація погіршилася після недавніх терактів, а також після масштабної пожежі в Лондоні. Крім того, відповідно до опитувань, багато британців хотіли б повторного референдуму про вихід країни зі складу Євросоюзу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram