НАБУ передасть резонансні справи до суду
Загрузка плеера...

До кінця цього літа Національне антикорупційне бюро планує передати до суду 6-7 резонансних справ стосовно керівників великих державних підприємств. Про це заявив очільник НАБУ Артем Ситник.

Зокрема, він зазначив, що реально і потрібно передавати до суду справи щодо відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, щодо так званої бурштинової мафії та колишнього народного депутата Миколи Мартиненка.

Також Ситник зауважив, що і справа стосовно голови ЦВК Михайла Охендовського вже має достатньо доказів для передачі до суду для розгляду по суті. Однак поки було прийнято інше рішення: провадження зупинили до отримання відповіді про міжнародну правову допомогу.

Крім того, голова НАБУ заявив, що відомство розслідує багато справ щодо керівників великих державних підприємств. Там не гучні прізвища, однак мова йде про дуже великі суми. Саме ці матеріали й будуть передані в суд до кінця літа.

Нагадаємо, що політики, експерти, громадські діячі та активісти постійно критикують Національне антикорупційне бюро за відсутність ефективної роботи. Зокрема, мова йде про те, що досі не посадили нікого з фігурантів резонансних справ. Водночас Ситник виправдовується тим, що НАБУ не може нікого відправити до в'язниці, оскільки це функція суду.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram