Данилюку шкода грошей на "Приват"
Загрузка плеера...

Після того, як голова правління "ПриватБанку" Олександр Шлапак заявив про готовність піти у відставку, у Мінфіні почали підшукувати йому заміну. Про це під час інтерв'ю на одному з телеканалів заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк. Хоча у наглядовій раді високо оцінили роботу Шлапака, проте новому керівнику доведеться вирішувати цілу купу проблем.

Нещодавно у Кабінеті Міністрів вирішили провести докапіталізацію фінансової установи, направивши у "Приват" більше 38 млрд грн. Міністр фінансів зізнався, що йому шкода вкладати такі великі гроші у банк. Данилюк звинуватив колишніх керівників за те, що вони не провело реструктуризацію кредитного портфелю.

Крім того, зараз у суді розглядають кілька позовів проти банку на суму у 10 млрд грн. Нещодавно директор департаменту фінансової стабільності Нацбанку Віталій Ваврищук заявив, що аудитори визначили, у скільки українцям обійшлась підтримка "Привату". Так, витрати платників податків у розрахунку на одну людину склали більше 3,5 тис грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram