САП і НАБУ відхрестились від грошей Манафорта
Загрузка плеера...

Борці з корупцією заявили, що не можуть розслідувати справу Манафорта. Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про це у спільній заяві, опублікованій у Facebook та на сайті НАБУ.

Днями очільник САП Назар Холодницький в ефірі одного з телеканалів розповів про результати аналізу так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, яку у травні 2016 правоохоронцям передав колишній заступник голови СБУ Віктор Трепак. Холодницький запевнив, що політтехнолог Пол Манафорт виявився непричетним до цієї документації, адже "амбарна книга" ПР не зафіксувала жодного його підпису.

Вже наступного дня ЗМІ сколихнула інформація про те, що Манафорт все ж отримав близько 17 млн дол. від тодішньої влади. Політтехнолог навіть не приховував цього, інформація наведена у відомостях про діяльність його фірми. Ці гроші стали платою за розробку передвиборчої програми, реалізацію партійної стратегії тощо.

Тепер у НАБУ і САП уточнили, що вони, взагалі-то, не розслідують одержання Манафортом грошей, адже він не був держслужбовцем. Тут додали, що прізвище політтехнолога дійсно фігурує у "чорній бухгалтерії" Партії регіонів. Відповідні записи трапляються 22 рази, проте вони ні про що не свідчать. Згідно з "амбарною книгою", Манафорт мав отримати майже 13 млн дол.

Зараз ці матеріали знаходяться у Генеральній прокуратурі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram