У Чорнобильській зоні горить ліс
Загрузка плеера...

У Зоні відчуження навколо Чорнобиля на території Луб’янського лісництва сталася масштабна пожежа. Спочатку вогонь поширився на площу близько 25 гектарів. Однак злагодженими діями рятувальникам вдалося зменшити площу займання до 8 гектарів.

У Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомили, що до гасіння залучено 125 чоловік особового складу та 36 одиниць техніки, зокрема один вертоліт та два пожежні літаки.

За попередніми даними, займання лісу сталося під час проведення технологічної вирубки для прокладання залізничного полотна.

Зазначається, що залучення наземних сил утруднено підвищенням радіаційного фону в осередку горіння. Перед роботою рятувальників на місце обов'язково виходять працівники радіаційної розвідки, і гасіння відбувається лише після замірів.

Водночас загальний радіаційний фон у зоні відчуження перебуває на допустимому рівні. Також немає загрози поширення вогню на інші лісові квартали.

Начальник Державної служби з надзвичайних ситуацій у Києві Василь Слободяник заявив, що поки немає передумов, щоб пожежа в зоні відчуження дійшла до Чорнобильської атомної електростанції.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram