Розблоковувати російські мережі не будуть
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко відреагував на петицію щодо розблокування російських ресурсів. Документ подолав необхідний прохідний бар'єр, його підписали більше 25 тисяч громадян. Відповідь гаранта опублікована на сайті Адміністрації Президента.

Попри звернення, Порошенко не відмовився від блокування російських сервісів. У АП нагадали причини такого рішення.

Холдинг "Mail.ru.Group" звинуватили у антиукраїнській пропаганді і використанні особистої інформації користувачів для злочинної цілі – підриву безпеки України.

У Порошенка також нагадали про поширені у російській мережі "ВКонтакте" так звані групи смерті, що становлять загрозу для підлітків. До того ж, у соцмережі надто висока кількість піратського контенту.

Автори петиції, домагаючись розблокування ресурсів, пояснювали це, зокрема, необхідністю повернути цей сегмент українським підприємцям, які розповсюджували та рекламували свою продукцію. У Президента прокоментували це, зазначивши, що російські інтернет-ресурси, навпаки, шкодять українському бізнесу, блокуючи роботу рекламних компаній.

В Адміністрації Президента заявили, що всі ці причини і досі актуальні, а тому санкції, накладені на "Mail.ru.Group", мають бути продовжені.

У відповіді гаранта зазначено, що нещодавня хакерська атака вірусу Petya лише доводить необхідність таких заходів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram