У МВС запускають нові екзамени на права
Загрузка плеера...

У Міністерстві внутрішніх справ повідомили про зміну форми тестування на знання правил дорожнього руху. Вже з 1 липня українці здаватимуть оновлений екзамен.

У прес-службі МВС запевнили, що з минулого формату залишиться лише кількість запитань та час на їх вирішення. За 20 хвилин треба відповісти на 20 запитань. Завчити їх буде неможливо – замість білетів система буде обирати випадкові запитання із різних рубрик. 10 пунктів стосуватимуться правил пересування, два блоки по 4 запитання будуть присвячені безпеці та конструкції транспортного засобу, а ще два – правилам надання першої медичної допомоги.

У МВС обіцяють, що після оновлення теоретичної бази зникнуть проблеми з заплутаними формулюваннями, кількома відповідями і неякісними ілюстративними матеріалами. На сайті міністерства має працювати сервіс, де бажаючі зможуть потренуватись перед тестуванням у онлайн-режимі.

Правоохоронці заявили, що у до кінця цього року буде посилено контроль за прозорістю складання іспитів (фото- і відеофіксація). Тут нагадали, що тестування і бланк водійського посвідчення коштують 227 гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram