Міністр Паша набрехав про Petya
Загрузка плеера...

У вівторок, 27 червня, віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко опублікував на своїй сторінці у Facebook фотографію монітора комп’ютера, зараженого горезвісним вірусом Petya. Чиновник у підписі до світлини стверджував, що таку картинку показували усі робочі станції у Кабінеті Міністрів.

Втім, у четвер в ефірі одного з політичних ток-шоу народний депутат від фракції "БПП" Іван Винник заявив, що жодних проблем у комп’ютерній системі органів державної влади не виникло. На запитання ведучого, чому ж тоді Розенко ввів користувачів мережі в оману, пан Винник відповів, що це був усього-на-всього жарт.

Депутат переконаний, що чиновник має право на подібні витівки, оскільки жоден законодавчий акт не забороняє вільні висловлювання в Інтернеті. Погодитися з цим твердженням складно. По-перше, пан Розенко є представником виконавчої гілки державної влади, тому надана ним інформація сприймається як офіційна. По-друге, за логікою народного обранця, поліція не повинна карати "жартівників", які повідомляють про мінування об’єктів інфраструктури. Так чи інакше, міністра навряд чи покарають за брехню.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram