На питаннях інформбезпеки розбазарювали бюджет
Загрузка плеера...

Багато українських підприємств виявилися неготовими до масштабної вірусної атаки.

Керівники великої кількості державних установ та стратегічних об’єктів проявили злочинну бездіяльність. Силовики мають вжити заходи, щоб не допустити розбазарювання бюджетних коштів на питаннях, пов'язаних з інформаційною безпекою.

Ще одна важлива проблема – низька кваліфікація фахівців, які відповідають за кібернетичну інформаційну безпеку.

Олександр Турчинов, секретар РНБО:

"Для багатьох чиновників питання ІТ-технологій, питання інформаційної безпеки, а саме використання на ці програми бюджетних коштів стали просто кормушкою, яку можна безконтрольно використовувати і списувати на "сучасні" програмні продукти, які під час випробувань зовсім не працюють.

І в цих питаннях я просив би також наших силовиків вжити заходи, щоб не допускати розбазарювання бюджетних коштів, у результаті чого ми не маємо на багатьох підприємствах, на багатьох у першу чергу державних інституціях елементарного захисту, який повинен бути.

Ще одна проблема, яка себе також дуже чітко продемонструвала: дуже низька кваліфікація тих фахівців, які відповідають (і в державних органах влади, і на об'єктах критичної інфраструктури) за кібернетичну інформаційну безпеку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram