Німецька молодь провчила "орлів" з Мексики

На Кубку Конфедерацій Йоахім Льов змушує експертів та вболівальників постійно згадувати легендарні слова Гарі Лінекера про те, що в футбол грають 22 чоловіків, а виграють завжди німці. Тренер "Бундесмашини" зважився на сміливий експеримент, привізши на турнір молодих та недосвідчених виконавців. Поки що ризик виправдовує себе на 100%: юне покоління "Манншафт" знищує суперників не гірше, аніж ветерани.

У півфінальному матчі проти збірної Мексики німці вирішили долю поєдинку за вісім хвилин після стартового свистка. Леон Горецка оформив дубль та став кращим бомбардиром змагань. Одразу після перерви Вернер зробив рахунок розгромним і зрівнявся за кількістю м’ячів зі своїм напарником по команді.

Усвідомивши безнадійність свого становища, мексиканські "орли" заграли розкутіше і мали кілька непоганих нагод забити гол престижу. Одна з них виявилася вдалою: Марко Фабіану вдався справжній шедевр, який цілком може претендувати на премію Ференца Пушкаша за краще взяття воріт року. Німці на пропущений м’яч відреагували ще однією результативною атакою. Крапку у поєдинку поставив Юнес. 4:1 – у фіналі Кубка Конфедерацій Німеччина зіграє з Чилі.