Генпрокурор вніс у Раду подання на Михайла Добкіна
Загрузка плеера...

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс подання до Верховної Ради щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешту народного депутата Михайла Добкіна.

Про це очільник ГПУ написав на своїй сторінці у Facebook. Він також зазначив, що політика підозрюють у зловживанні службовим становищем та сприянні шахрайству "з метою заволодіння 78 га земельних ділянок міста Харкова нормативною вартістю понад 220 млн грн".

Водночас сам Добкін доволі скептично поставився до заяви генпрокурора. Зокрема, парламентарій вказав на те, що Луценко навіть його прізвище написав неправильно, що також свідчить про певний рівень професіоналізму.

Крім того, депутат запевнив, що не планує покидати Україну, має сумніви щодо судової перспективи справи проти себе й готовий відповісти на будь-які претензії Генеральної прокуратури. Він не сумнівається в тому, що Верховна Рада дасть згоду на затримання й арешт, однак він до цього готовий.

Добкін взагалі здивований, що слідство зацікавилося його діяльністю на посаді мера Харкова у 2008-2009 роках. Адже саме тоді Луценко очолював Міністерство внутрішніх справ, а губернатором Харківщини був Арсен Аваков, тож уже на той час вони могли зупинити так звану незаконну діяльність, однак не зробили цього.

Парламентарій пообіцяв реагувати на всі випади ГПУ виключно в рамках чинного законодавства.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram