Депутати ПАСЄ хочуть відставки Аграмунта
Загрузка плеера...

Пропозиція про відставку президента Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунта зібрала підписи уже понад 100 депутатів.

Формально для початку процедури відставки потрібно близько 60 підписів, а для проходження швидкої процедури – 120. Як повідомляють інформовані джерела, до завершення сесії під документом буде поставлена значно більша кількість підписів, про що вже є домовленість.

Ініціатор збору підписів, голова норвезької делегації депутат Шоу Інг’єрд, зареєструє відповідні документи перед закриттям червневої сесії, щоби голосування за відставку відбулося 9 жовтня під час відкриття наступної сесії асамблеї.

Водночас стало відомо про те, що валенсійська політична партія "Коаліція компроміс" закликала Сенат розглянути можливість відкликання сенатора від Валенсії Педро Аграмунта зі складу національної делегації у ПАРЄ.

Сенатор Карлес Мулет звинуватив правлячу партію у спробі замовчати подію, яка стала скандалом європейського рівня. Він також нагадав, що колеги Аграмунта в асамблеї висловили йому вотум недовіри.

Офіційна реакція представників правлячої коаліції наразі невідома.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram