Підірвані сбушники перебувають у важкому стані
Загрузка плеера...

Двоє співробітників Служби безпеки України та один місцевий житель, які постраждали під час вибуху радіокерованої міни у Костянтинівському районі Донецької області, перебувають у важкому стані. До них лікарі поки не пускають силовиків для проведення слідчих дій.

Наразі відомо, що вибуховий пристрій спрацював у той момент, коли автомобіль Opel Vectra перебував на стоянці села Іллінівка. Поліція кваліфікувала подію як теракт.

Як повідомили у Генеральній прокуратурі України, вже проведено огляд місця, допитані свідки події, а також встановлюється вичерпний перелік її очевидців, призначено комплекс криміналістичних та судово-медичних експертиз.

Нагадаємо, що у вівторок, 27 червня, на радіокерованій міні підірвався автомобіль зі співробітниками СБУ. Внаслідок інциденту загинув полковник Юрій Возний, ще 3 особи отримали поранення. Наразі слідство веде Військова прокуратура сил АТО.

Також стало відомо, що Возний виконував важливі задачі з боротьби з агентурою противника на Донбасі, працював у центральному апараті української контррозвідки.

Того ж дня у Києві внаслідок спрацювання вибухового пристрою у власному автомобілі загинув військовослужбовець Міністерства оборони, керівник спецназу розвідки, полковник Максим Шаповал.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram