У конфлікт селян із рейдерами влізли політики
Загрузка плеера...

Прокуратура Кіровоградської області почала розслідування за фактом перевищення повноважень службовими особами Нацполіції, спецпідрозділу "КОРД" та Національної гвардії під час забезпечення громадського порядку в селі Бережинка.

Як повідомили у відомстві, між правоохоронцями з одного боку та активістами батальйону "Донбас" і місцевими жителями з іншого боку виникла сутичка. Внаслідок цього поліцейськими було застосовано фізичний вплив та спричинено тілесні ушкодження декільком особам.

Зараз співробітники прокуратури проводять необхідні першочергові слідчі дії.

Водночас стало відомо, що громада села Бережинка у середу, 28 червня, провела віче "селян і фермерів", на якому люди вирішили вимагати відставки керівника обласної поліції Кіровоградщини.

Крім того, вимагається створити робочу групу з представників громади села, місцевої самооборони, депутатів, фермерів та нардепів для притягнення до відповідальності всіх осіб, котрі здійснили збройний напад на добровольців, майно фермерів та вчинили махінації щодо прав власності на землю.

Цікаво те, що на віче був присутній народний депутат і колишній командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко. Інформовані джерела зазначають, що насправді поліція затримувала не добровольців, а співробітників охоронної фірми нардепа "Донбас-безпека". Сам Семенченко, просто прикриваючись добровольцями, представляє одну зі сторін у протистоянні за землю.

Символічно, що на цьому конфлікті також вирішив попіаритися ще один горе-політик – Міхеїл Саакашвілі. Він також приїхав у Бережинку і поспілкувався з селянами.

За словами деяких джерел, у цьому протистоянні зараз доволі важко зрозуміти, хто правий, а хто ні. Однак найголовніше те, що заручниками ситуації виявилися прості селяни, якими зараз вміло маніпулюють досвідчені шахраї.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram