Італія готова закрити порти для біженців
Загрузка плеера...

В Італії заявили, що можуть частково закрити свої порти для мігрантів, які через Середземне море переправляються до Європи з країн Північної Африки. Про це єврокомісію з внутрішніх справ ЄС повідомив представник держави Мауріціо Массарі.

У Римі планують заборонити висадку мігрантів, якщо їх врятував корабель під прапором іншої країни (здебільшого, Мальти або Німеччини). Приймати хочуть лише тих, кого знайшла італійська берегова охорона. В Італії пояснюють, що країна переповнена мігрантами. За останні чотири дні сюди прибули більше 10 тисяч осіб. Людей доправили до берега кораблі міжнародних благодійних організацій.

З початку року до країни прибули більше 73 тисяч біженців, майже дві тисячі осіб загинули. Італійці звинувачують Євросоюз в ігноруванні цієї проблеми і підкреслюють, що інші країни-члени ЄС не допомагають їм у розміщенні та догляді за мігрантами.

Потік біженців різко збільшився у 2015 році, після загострення ситуації на Близькому Сході. Тоді ж країни ЄС ухвалили програму прийому і рівномірного розселення мігрантів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram