Гарант роздав нагороди опальним політикам
Загрузка плеера...

Вручення державних нагород – одне з небагатьох повноважень, які Президент може здійснювати цілковито на власний розсуд. Втім, не варто забувати, що в особі гаранта ордени та медалі роздає держава Україна. Тож факт включення до списку нагороджених політиків, причетних до корупційної та антидемократичної діяльності, викликає подив та обурення.

До Дня Конституції України Петро Порошенко видав Указ про вручення орденів "За заслуги" другого та третього ступеня народному депутату Олександру Герезі та меру Чернігова Владиславу Атрошенко. Обидва чиновники 16 січня 2014 року голосували у Верховній Раді за так звані "диктаторські закони". На тлі цього справжнім цинізмом виглядає твердження прес-служби Президента, що Герега та Атрошенко були удостоєні високої честі "за значний особистий внесок у державне будівництво та розвиток України".

Ще один орден дістався колишньому прокурору сил АТО Костянтину Кулику, якого звинувачують у незаконному збагаченні та зловживанні службовим становищем. Кулик й досі є фігурантом справи, яку веде Національне антикорупційне бюро.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram