В Україні розпочинається вступна кампанія
Загрузка плеера...

Починаючи з 29 червня, українські абітурієнти можуть створювати особисті електронні кабінети для подачі вступних заяв до вищих навчальних закладів. Єдина державна електронна база працює за інтернет-адресою ez.osvitavsim.org.ua.

Цього року абітурієнтам дозволено подавати до дев’яти заяв на чотири спеціальності. Діє система пріоритетів: кожен випускник має визначити, який напрям цікавить його найбільше, а який він розглядає як другий, третій варіант тощо. Це зроблено для того, аби в разі успішного вступу на омріяну спеціальність абітурієнт автоматично вибував із рейтингового списку на інших напрямах.

Подача заяв офіційно розпочнеться 12 липня. До 1 серпня мають бути оприлюднені списки зарахованих за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Вступники можуть надавати приймальній комісії сертифікати ЗНО не лише цього, але й попереднього року.

За словами міністра освіти та науки Лілії Гриневич, під час вступної кампанії у ВНЗ будуть працювати відділи технічної підтримки. У державному підприємстві "Інфоресурс" заявляють, що, порівняно з минулим роком, серверне обладнання було удосконалене, тож сайт Єдиної бази має витримати навантаження.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram