Літаки АН-132 збиратимуть в Україні й за кордоном
Загрузка плеера...

Перші серійні літаки Ан-132 будуть зібрані у другій половині 2018 року. Їх будівництво планується відразу на трьох лініях: в Україні, Китаї та Саудівській Аравії. Про це заявив директор програми цих літаків Олександр Хохлов.

За його словами, поки в Саудівській Аравії зводиться підприємство, у Києві мають уже зібрати та продати перші 20 повітряних суден. Через три-чотири роки виробництво має вийти на мінімальний темп – 12 літаків на рік із кожної лінії.

Також Хохлов повідомив, що тільки силовим відомствам саудівських партнерів необхідно близько 80 літаків такого класу. Потреба всього ринку Близького Сходу – 250-260 повітряних суден.

Також у найближчі 10 років компанія "Антонов" розраховує замінити застарілі Ан-32, які експлуатуються в Індії, на нові Ан-132.

Раніше озвучувалася орієнтовна вартість одного Ан-132 на рівні 30-35 млн дол.

Нагадаємо, що українське авіаційне підприємство "Антонов" успішно продемонструвало свою продукцію на виставці в "Ле Бурже". Зокрема, йдеться про літаки Ан-178 та Ан-132Д.

Так, наприклад, були досягнуті домовленості про поставку 50 Ан-178 у Китай. 12 повітряних суден зберуть повністю в Україні і відправлять у Піднебесну в готовому вигляді. Ще 40 відправлять у вигляді літакокомплектів. Уже вирішені питання щодо термінів передачі, фінансування і відвантаження реальної та матеріальної частини для виробництва цього літака в КНР.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram