Звинувачення Гужви притягнуті за вуха
Загрузка плеера...

Арешт Ігоря Гужви може бути розцінений як тиск на журналістів. На думку експертів, влада віддає перевагу прессингу на опозиційні ЗМІ, ніж створенню якісної провладної інформаційної альтернативи.

За словами експертів, показово, що самі правоохоронці фактично визнали – затримали за те, за що могли затримати. До того ж, на прес-конференції Генерального прокурора політологи почули від Юрія Луценка докази невинуватості журналіста.

Олександр Семченко, доктор політичних наук:

"То, что Гужва не виновен, доказал сам Юрий Луценко на своей пресс-конференции в Житомире, продемонстрировав видео. Сначала он продемонстрировал вообще непонятно что, потом пресс-секретарь его опубликовала у себя более полное,  достоверное видео, в котором Гужва ни у кого не вымогает. Его обвиняют по 189-й УК, это вымогательство, хотя он ничего не вымогает. Гужву уговаривают –  возьми, 20, 30, 40, 100 тысяч, чтоб их не трогал. Я, так на видео и не понял, чтоби Гужва соглашался. Но, даже если Гужва согласился, то это не вымогательство!"

Сам Гужва назвав цей відеозапис змонтованою фальшивкою. Нагадаємо, головного редактора інформаційного ресурсу "Страна.UA" затримали ввечері, 22 червня, нібито через вимагання коштів за зняття публікації про одного з українських політиків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram