ГПУ арештовує майно екс-податківців
Загрузка плеера...

У Генеральній прокуратурі розповіли, скільки майна колишніх податківців арештували у ході розслідування справи Клименка. Чиновників часів Януковича затримали 24 травня, їм інкримінують привласнення майже 96 млрд грн. Прокурор Головної військової прокуратури ГПУ Руслан Кравченко повідомив, що цю суму підтвердила судово-медична експертиза.

Правоохоронці розпочали арешт майна затриманих податківців. Загальна вартість статків і активів, які мають вилучити у них – майже 890 млн грн.

Зазначимо, затриманих чиновників підозрюють у тому, що впродовж 2011-2014 років з їх допомогою підприємці реального сектору ухилялись від сплати податків. У ході розслідування 43 особам оголосили про підозру, проте до рук правоохоронців потрапили далеко не всі.

17 чиновників переховуються, їх оголошено у розшук. Іншим суд встиг обрати запобіжний захід – утримання під вартою з можливістю внесення застави. Її розміри також вражають – це 472 млн грн. Щоправда, зараз за свою свободу заплатили 15 посадовців, вони разом внесли близько 60 млн грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram