Президенту Бразилії загрожує доля попередниці
Загрузка плеера...

Генеральний прокурор Бразилії Родрігу Жано офіційно звинуватив президента республіки Мішела Темера у корупції. У понеділок, 26 червня, голова слідчого органу подав до Верховного суду позов проти очільника держави.

За словами Жано, Темер отримував хабарі від компанії JBS, що є найбільшим у світі виробником м’яса. За незаконну фінансову вигоду президент гарантував підприємству вирішення проблем з антимонопольною службою. Доказом у справі є відеозапис, на якому колишній радник Темера виходить із закладу громадського харчування з кейсом, у якому ховалися 150 тисяч доларів. Слідство стверджує, що це був лише перший із запланованих платежів.

Нагадаємо, що раніше Мішела Темера також підозрювали у підкупі екс-спікера парламенту Едуарду Куньї – ініціатора імпічменту колишньої голови республіки Ділми Руссеф.

Для початку судового процесу над Темером необхідна згода законодавчого органу. Президент втратить імунітет лише у випадку, якщо за це проголосують дві третини депутатів. Втім, експерти вважають такий сценарій малоймовірним.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram