Ігор Гужва вийшов із СІЗО під заставу
Загрузка плеера...

Головний редактор інтернет-видання "Страна.UA" Ігор Гужва вийшов зі слідчого ізолятора. Він заявив, що влада нібито готує стосовно нього ще дві кримінальні справи. Одна зі справ начебто стосується особисто його, а друга спрямована проти редакції видання.

Гужва черговий раз наголосив, що справу про вимагання сфабриковано, і запевнив, що буде доводити абсурдність висунутих проти нього звинувачень. Він також додав, що редакція видання проведе власне розслідування цієї справи, щоб виявити істинних замовників провокації.

Ігор Гужва, головред Страна.UA:

"Сама по себе фабрикация против меня дела – это очень интересный кейс, каким образом сейчас власти готовят провокации против оппозиционных журналистов, возможно, политиков и других людей, которые им не нравятся. Т.е. там была такая очень интересная многоходовая комбинация, в которой были задействованы сразу несколько силовых структур, куча депутатов и т.д. Это будет пример отдельного расследования, кто заказал, кто осуществлял, кто давал команду осуществлять все эти провокации и подставу".

Гужва запевнив, що сайт Страна.UA буде працювати в тому ж режимі, але з урахуванням тих обставин, які сталися протягом цих днів. Він також додав, що поліцейські вилучили у нього всі його паспорти, йому заборонено виїжджати з країни та покидати Київ.

Нагадаємо, що головреда видання Страна.UA звинувачують у тому, що він вимагав та отримав 10 тисяч доларів за нерозміщення компрометуючих матеріалів на нардепа Дмитра Лінька.

Шевченківський райсуд Києва обрав Гужві запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб з альтернативою внесення застави у розмірі 544 тисяч гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram