На Кіровоградщині затримали групу рейдерів
Загрузка плеера...

У Кіровоградській області правоохоронці затримали групу рейдерів, які намагалися захопити сільськогосподарське підприємство.

Як повідомила прес-служба Національної поліції України, 31 особа прибула на територію села Бережинка на мікроавтобусах, чоловіки змусили вийти з офісного приміщення охоронців. Проте захопити будівлю їм так і не вдалося через супротив місцевих жителів.

Також рейдерам не вдалося втекти з місця події, їх зупинили місцеві жителі разом із правоохоронцями.

Нагадаємо, близько місяця тому представники попереднього власника підприємства вже намагалися здійснити рейдерське захоплення цього господарства.

Як стверджують місцеві жителі, тоді невідомі представилися новими власниками господарства, пред’явили виписки із держреєстру та виштовхали з офісу керівника. Сутичка переросла в бійку, під час якої застосовувалася вогнепальна зброя. Кілька людей було поранено.

Незважаючи на обіцянки правоохоронців швидко розібратися у ситуації, місцеві жителі, за інформацією ЗМІ, не довіряють органам правопорядку. Саме тому фермери почали озброюватися і формувати загони Аграрної самооборони. Люди переконують: якщо не вдасться вирішити проблему у правовому полі, то вони готові захищати свою землю зі зброєю в руках.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram