Голова правління "ПриватБанку" зібрався у відставку
Загрузка плеера...

Олександр Шлапак, голова правління "ПриватБанку", заявив, що готовий піти у відставку. Відповідну заяву він передав до наглядової ради. У прес-службі банку пояснили це тим, що Шлапак уже виконав завдання зі стабілізації ситуації та проведення фінансового аудиту.

Олександр Шлапак був призначений головою правління "Привату" у грудні минулого року, після того, як банк перейшов у державну власність.

Результати аудиту, проведеного під керівництвом Шлапака, розглянули у Кабінеті Міністрів. Уряд вирішив, що "Приват" необхідно докапіталізувати. Для цього Міністерство фінансів випустить облігації на суму у 38,5 млрд грн. Перед цим банк докапіталізували ще на 117 млрд.

Прес-служба банку повідомила, що період головування Шлапака оцінили як дуже успішний, відзначивши стабілізацію та розширення клієнтської бази.

Зазначимо, що у "Привату" є ряд серйозних невирішених проблем. Так, суд розглядає кілька позовів проти фінансової установи, величина спірних боргових зобов’язань – близько 10 млрд грн. Перед цим сторонні аудитори заявили про низьку якість кредитного портфеля установи.

Заяву Шлапака про відставку можуть розглянути в кінці липня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram